Tarihi ve doğasıyla büyüleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor

 • İlan / İçerik Numarası : # 4927 5 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

Tarihi ve doğasıyla byüleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Eğlencesiyle olduğu kadar tarihin en derin ve olağanüstü doğasıyla bezeli Lviv, Krakow, Prag, Münich, Salzburg, Viyana, Ljubjana sizleri bekliyor.


Orta Avrupa’nın en şirin şehirlerinden olan Lviv’de Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasında. Lviv’den sonraki rota ise Krakow olacak. Krakow’da şehrin anıtsal giriş kapısı Barbakan, JuliuszSlowacki Tiyatro Binası, iki farklı kulesiyle Meryem Ana Bazilikasi, Kumaş Pazarı, Kapalı Çarşı Sukiennice, Belediye Binası, Aziz Wojciech Kilisesi, Kral Yolu, Aziz Piotr ve Pawel Kilisesi, Floransa Caddesi sizleri karşılayacak.

Prag: Panoramik şehir turunda Küçük Mahalle, Charles IV. Köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi’ni mutlaka ziyaret edin. Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde, masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleri ile birlikte unutulmaz anlar yaşayamaya hazır olun. Bu nefes kesen geziden sonra Prag’da bir alışveriş deneyimi yaşayın ve lezzetli yemekleri tatmak için bir mola verin.

Münih: Tarihi ile sizi merak duygusu içine çekecek olan Münih’te Hitlerin ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı ünlü Nürnberg Mahkemelerin yapıldığı bu şehri turlayacaksınız. Ardından tarihi surlar, St. Lorenz Katedrali, St. Sebald Kilisesi, dünyada ilk açılan Noel Pazar yeri, Marienplatz, Fraunkirche, Karl Platz, Türk Caddesi ve Belediye Binası görülecek yerler arasında.

Salzburg: Avrupa’nın en güzel görülmesi gereken Göller Bölgesi tatil severleri karşılayacak. Kendine has mimarisi ve eşsiz doğasını birleştiren kasabalarında Wolfgangsee Gölü sizi güzelliği ile cezbedecek. Avusturya’nın en güzel köylerinden biri olan ve mutlaka görmeniz gereken Hallstatt’ı gezdikten sonra klasik müziğin büyük ismi Mozart’ın Şehri’nde Arnavut kaldırımlı sokaklar, Mozart’ın Evi, Mirabell Sarayı’nın barok bahçesi de görülecek yerler arasında.

Viyana: Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken CeskyKrumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi Ortaçağ’a götürecek. Sanat şehri kadar saraylar şehri olarak da tanımlanabilecek bu şehirde Hofburg Sarayı ziyaret edilecek. Sanat Tarihi Müzesi Viyana’yı anlamak için bir başka durağınız olsun. Bu arada kentin ünlü köprülerinin üzerinden geçerken hızlı bir geçiş yapacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu köprülerin her bir adeta başyapıt olan heykellerle süslü.

Ljubjana: Avrupa’nın Ejderha Heykelleri ve yeşili ile ünlü başkentin sokaklarında kendinizi unutacak ve Bled Gölü’nü göreceksiniz. Avrupa’nın en güzel görülmesi gereken gölleri arasına giren Bled Gölü’nde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Siz de Ortaçağ’a yolculuk yapmayı planlıyorsanız, Jolly’nin alternatif tarihlerle düzenleyeceği Doğu Avrupa Romantik Yol ve Göller Turu tam size göre. Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün sürecek olan bu seyahatin başlangıç fiyatı ise 699 euroolarak belirlenmiş durumda. Oda ve kahvaltı konaklamanın da dahil olduğu bu turda 4 gündüz turu da Jolly’den size hediye.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Eleman Personel Arayan Oteller

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Eleman Personel Arayan Oteller
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Barut Hotels doğa projeleri ile sürdürülebilir turizm için çalışıyor

   Barut Hotels doğa projeleri ile sürdürülebilir turizm için çalışıyor

   Ödül Töreni Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4925 7kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Barut Hotels doğa projeleri ile sürdürülebilir turizm için çalışıyor. 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında 23 Mart Cumartesi günü Akra Hotel’de düzenlenen kahvaltıda Barut Hotels’in 4. doğa kitabı basına tanıtıldı. Daha evvel yayımlanan kitaplarda Bar...

  • Jolly Tur ile Balkanların eşsiz güzelliğini yaşamaya hazır olun

   Jolly Tur ile Balkanların eşsiz güzelliğini yaşamaya hazır olun

   Etkinlik Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4919 6kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Jolly Tur ile Balkanların eşsiz güzelliğini yaşamaya hazır olun Eğlencesiyle olduğu kadar tarihin en derin ve olağanüstü doğasıyla bezeli 21 şehir, 5 başkent’te Ortaçağ’a yolculuk yapmayı planlıyorsanız Jolly’nin alternatif tarih seçenekleri ve İstan...

  • Rus Pazarı 2019 Gelen Turist Sayısı Ne Kadar Turist Geldi

   Rus Pazarı 2019 Gelen Turist Sayısı Ne Kadar Turist Geldi

   Etkinlik Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4896 4kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Rus Pazarı 2019 Gelen Turist Sayısı Ne Kadar Turist Geldi Rusya pazarında Antalya özelinde rakamsal gelişmelere baktığımızda 2017 yılı sonu itibariyle bir rekor kırılarak çok güçlü dönüş olmuş tarihi rekor sayı 3,7 milyon misafir sayısına ulaşılmıştı...