İrana Kilit Grubu 100 milyon dolara 1000 odalı otel yapacak

 • İlan / İçerik Numarası : # 4904 10 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

İrana Kilit Grubu 100 milyon dolara 1000 odalı otel yapacak

Türkiye'nin önde gelen otel gruplarından Kilit Global'in 100 milyon dolar yatırımla İran'a 1000 odalı otel yapacağı açıklandı.

Kilit Global, Crystal markasıyla işlettiği otellerden bir tane de İran'a açıyor. Şirket, İran'ın Kiş Adasına 100 milyon dolar yatırımla 1000 odalı otel yapacağını açıkladı.

Sabah gazetesinden Feride Cem'in haberine göre, Kilit Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit, İran'ın güneyindeki Basra Körfezi'nde bulunan Kiş Adası'na yapacağı otelde toplantı salonları, erkek ve kadınlara ait plajlar, spor alanları, su parkı, havuzlar ve ailelerin vakit geçirebileceği sosyal alanların da yer alacak.

Otelin yapılacağı yer serbest bölge

10 hektarlık alan üzerine yakında yatırımına başlanacak tesisle ilgili anlaşma, Kilit Hospitality Group Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit ve Kiş Serbest Bölge Genel Müdürü Gholamhoseyn Mozafferi tarafından imzalandı. Mozafferi, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada Katar, Umman ve Irak'tan birçok yatırımcının ülkenin en önemli turizm merkezi Kiş'le ilgilendiklerini belirterek, yakın gelecekte adada yatırımların önemli oranda artacağını söyledi.

20 bine yakın yatağı var

Kilit Hospitality Group (KHG) bünyesinde yer alan Crystal Hotels, yurtiçinde 18 tesisle hizmet veriyor. 2005'te sektöre adım atan Crystal Hotels, 14 yılda Türkiye'nin en büyük otel zinciri konumuna geldi. Tümü 5 yıldızlı olan tesisler çocuk, aile, doğa, lüks, eğlence, kış gibi farklı konseptler sunuyor. Yaklaşık 20 bin yatak kapasitesi ve 7 bin çalışanı bulunan Kilit Global'in gıdadan sağlığa kadar çeşitli alanlarda yatırımları bulunuyor.

Güneybatı Asya'nın en çok turist alan üçüncü destinasyonu

İran'ın Güney kıyılarında Basra Körfezi'nde yer alan ve Hormozgan Eyaletine bağlı bir ada olan Kiş Adası, 91,5 kilometrekare alana sahip. 26 bin kişinin yaşadığı adayı yılda ortalama 1 milyon kişi ziyaret ediyor. Serbest Ticaret Bölgesi olan Kiş Adası, çok sayıda alışveriş merkezi, tatil köyü ve otelleriyle 'tüketici cenneti' olarak tanımlanıyor.

Kiş Adası, Dubai ve Şarm El Şeyh'ten sonra, Güneybatı Asya'nın en çok ziyaret dilen üçüncü destinasyonu. Serbest bölge olduğu için İran'ın vize uyguladığı pek çok ülke vatandaşı adaya vizesiz girebiliyor. Adaya varan turistlere, Kiş dası yetkilileri tarafından 14 günlük seyahat izni veriliyor.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Değiştirilme tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları

   Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları

   Otel Haberleri (Bodrum) İlan / kayıt numarası : # 3598 15kez görüntülendi. Kasım 5, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları Hem tatil yapmak hem kaliteli ve dinamik bir şekilde eğlenmek isteyen tüm yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği sianji well being bodrum misafirlerine aynı zamanda sağlık paketleri ile de hizmet veriyor. ...

  • RİZE ESKİ DEDEMAN'IN YERİNE CENGİZ İNŞAAT'IN OTELİ YÜKSELİYOR

   RİZE ESKİ DEDEMAN'IN YERİNE CENGİZ İNŞAAT'IN OTELİ YÜKSELİYOR

   Otel Haberleri (Rize) İlan / kayıt numarası : # 3592 204kez görüntülendi. Ekim 29, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   RİZE ESKİ DEDEMAN'IN YERİNE CENGİZ İNŞAAT'IN OTELİ YÜKSELİYOR Daha önce Dedeman Otel olarak hizmet verirken 2016'da yıkılan otelin arsası İl Özel İdaresinin. Özel İdare arsayı Cengiz İnşaat'a 5 yıldızlı otel yapması için verdi... Rize'de daha önce De...

  • BARUT GRUBU, FETHİYE'DE YENİ OTEL YATIRIMINA BAŞLIYOR

   BARUT GRUBU, FETHİYE'DE YENİ OTEL YATIRIMINA BAŞLIYOR

   Otel Haberleri (Fethiye) İlan / kayıt numarası : # 3591 9kez görüntülendi. Ekim 29, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   BARUT GRUBU, FETHİYE'DE YENİ OTEL YATIRIMINA BAŞLIYOR Barut Grubu, Fethiye'deki 80 dönümlük arazı üzerindeki 415 oda ve 1250 yatak kapasiteli Sensatori'ye ÇED toplantısından sonra yeni ek yatırıma başlayacak. Barut Grubu Sensatori Otel, 2015'in Nisan...