FEST Travel 2019-I programı çıktı

 • İlan / İçerik Numarası : # 4917 7 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç

Yeni yıl yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar, planlar demek, yeni yıl kararları demek. Biz de FEST Travel olarak 2018’i geride bıraktığımız şu günlerde yeni heyecanlarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yılda iki kere seyahat tutkunlarına sunduğumuz gezi programımızın 2019 - I versiyonu matbu ve dijital olarak çıktı. Programımızda toplamda 350’yi aşan gezinin içinde Trenli Rotalar®, Lezzetli Rotalar® ve Notalı Rotalar® gibi FEST Travel kategorilerinin yanında kişiye özel geziler, Oeconomica® gezilerini ve daha birçoğunu detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Bu yıl da diğer yıllarda olduğu gibi yeni rotalar, sadece FEST Travel bünyesine bulabileceğiniz geziler de bu programda yer alıyor.

HER ZEVKE UYGUN KONSEPT GEZİLER

Dünyanın köşesini bucağını keşfetmenin, farklı kültürleri yerinde görüp tanımanın yanı sıra ülkemizin bilinmeyen yönlerini, kendine özgü tatlarını, doğal güzelliklerini fark etmeye önem veriyoruz. Bunun için Yeşil Rotalar® , Lezzetli Rotalar® gibi konsept gezilerimizi yurtiçinde de düzenliyoruz. FEST Travel’a özel yurtiçi rotalarımız ve yeni gezilerimiz de programımızda sizleri bekliyor.

ADIM ADIM İSTANBUL

1988 yılında başladığımız Adım Adım İstanbul® gezilerimizi de programımızda inceleyebilirsiniz. Gece gezileri, semt gezileri ve sadece FEST Travel tarafından düzenlenen programlarla İstanbul’u sizlerle adımlamaya, bu muhteşem şehri başka gözlerle tanımaya devam ediyoruz.

'HAYALLERİNİN PEŞİNE DÜŞEN HERKESİ BEKLİYORUZ'

Gezilerimizi detaylı bir şekilde görerek kendi planlarınızı yapabilmenin yanı sıra 2018’de yaptıklarımızın özeti, FEST Travel gezi kültürüne dair kısa bilgiler ve Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı seminerleri de programımızda yer buluyor.

Seyahatin bir tutku olduğunu, keşfetmenin hazzını biliyoruz; bu tutkumuzu paylaşmak, bu hazzı sizinle birlikte yaşamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Hayallerinin peşine düşen herkesi FEST Travel ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Avrupa Birliği Türkiye’ye hangi yaptırım kararlarını aldı?

   Avrupa Birliği Türkiye’ye hangi yaptırım kararlarını aldı?

   Ekonomi Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4911 5kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Avrupa Birliği Türkiye’ye hangi yaptırım kararlarını aldı? Avrupa Birliği, Türkiye’nin Kıbrıs açıklarında sondaj faaliyetlerine devam etmesini gerekçe göstererek yaptırım kararı aldı. TurizmGüncel - Dış Haberler Avrupa Birliği, ‘’yasadışı’’ olarak ni...

  • Turizmde Yeni Pazarlara Açılma Politikası

   Turizmde Yeni Pazarlara Açılma Politikası

   Ekonomi Haberleri (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 2264 23kez görüntülendi. Kasım 6, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   Turizmde yeni pazarlara açılma politikası hakkında turizmciler ne dedi görüşleri yorumlar tavsiyeler eleştiriler hangi pazarlardan en çok turist geliyor. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, sona eren 3. Turizm Şurası'nın kapanışında yaptığı konu...

  • Vergi Borcu Olan Seyehat Acenteleri Acenteler Tur Firmaları

   Vergi Borcu Olan Seyehat Acenteleri Acenteler Tur Firmaları

   Ekonomi Haberleri İlan / kayıt numarası : # 2073 77kez görüntülendi. Eylül 18, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   2017 yılı vergi borcu olan seyehat acenteleri acenteler tur gezi firmaları acentecilik sektörü Maliye Bakanlığı sayfasında yayınlanan liste isim listesi borç miktarı. Aşağıdaki veriler Maliye Bakanlığı web sitesinde yayınlanmış olup veriler bilgiler ...