İBB sağlık çalışanları ve hasta yakınlarına ücretsiz internet

 • İlan / İçerik Numarası : # 5197 5 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

İBB sağlık çalışanları ve hasta yakınlarına ücretsiz internet hizmetini sürdürecek
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kamu hastanelerindeki sağlık çalışanları ve hasta yakınları için ücretsiz internet hizmetinin devam edeceğini bildirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kamu hastanelerindeki sağlık çalışanları ve hasta yakınları için ücretsiz internet hizmetinin devam edeceğini bildirdi.

İBB'den yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele edilen günlerde, İBB WiFi aracılığıyla sağlık çalışanları ve hasta yakınlarına aylık 30 GB ücretsiz internet hizmeti sunulmaya devam edilecek.

Yeni eklenecek noktalarla daha da yaygınlaştırılması hedeflenen İBB WiFi, halihazırda meydan, park, kültür merkezi, spor tesisi ve turistik alanın olduğu 3 bin 735 lokasyonda 3,8 milyon kullanıcıya ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

Ücretsiz internet hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıların, akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar ile internet noktalarından İBB WiFi kablosuz ağına bağlanması gerekiyor.

ÜCRETSİZ HİZMET VERİLEN HASTANELER
Ücretsiz İBB WiFi hizmeti verilen hastaneler ise şöyle:

"Fatih Sultan Mehmet Hastanesi, Başakşehir Devlet Hastanesi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Çatalca Devlet Hastanesi, Bezmialem Hastanesi, Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Yakacık Çocuk ve Doğum Hastanesi, Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Hastanesi, Sancaktepe Diş Hastanesi, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Devlet Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi, Validebağ Hastanesi, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi."

Yayın tarihi: Nisan 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Haber Siteleri Son Dakika Güncel

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Haber Siteleri Son Dakika Güncel
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • THY'de işten çıkarılanlar geri dönebilir

   THY'de işten çıkarılanlar geri dönebilir

   Ekonomi Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5190 5kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   THY'de işten çıkarılanlar geri dönebilir Yeni hazırlanan kanun tasarısına göre 15 Mart'tan sonra işten çıkarılanlar da devletten ödeme alabilecek. Yeni hazırlanan kanun tasarısı ile THY'de işten çıkarılanlara geri dönüş yolunu açabilir. Torba kanun t...

  • Samsun Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri

   Samsun Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri

   Ekonomi Haberleri (Samsun) İlan / kayıt numarası : # 5162 8kez görüntülendi. Nisan 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Samsun Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri, Merhaba ben servis şoförüyüm bildiğiniz gibi okullar 13'ünde kapandı çalıştığım firmanın sahibi okullar kapandığı için velilerden artık para alamayacağını bundan dolayı da maaş ödemesi yapamay...

  • İstanbul Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri

   İstanbul Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri

   Ekonomi Haberleri (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 5160 6kez görüntülendi. Nisan 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   İstanbul Corona Virüs Vakaları İş Mağduriyetleri Haberleri, İstanbul'da orta ölçekli bir otelin genel müdürlüğünü yapıyorum. Gecen pazartesi itibarıyla personelimin yarısından fazlasına ücretsiz izin verdim, kendim de dahil olmak üzere. Ve arkadaşlar...