Bu site turizm ve bağlı yan sektörlerde faaliyet gösteren eleman arayan işletmelere tesislere firmalara şirketlere ve bu tesislerde firmalarda iş arayanlara yardımcı olabilmek amacıyla tamamen ücretsiz iş personel ilanları yayınlama fırsatı verir. Ücretsiz ilan verme sitesi hem iş arayanlardan hemde eleman personel arayanlardan kesinlikler ücret para ödeme istemeyen sosyal sorumluluk projesidir.

aşçılıkve güvenlik

 • İlan numarası : #3785 > 12 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 09/01/2019
  • Remziözkanca Caddesi, Merzifon, Amasya, Türkiye

Aşağıda www.turizmisilanlari.net sitesi üzerinde ali şirketi / firması / kullanıcısı tarafından Yer Hizmetleri İş İlanları kategorisinde Remziözkanca Caddesi, Merzifon, Amasya, Türkiye merkez ve çevresi için verdiği aşçılıkve güvenlik başlıklı #3785 numaralı ilanını ve detaylarını görüntülüyorsunuz.

aşçılık ve güvenlik temizlikçi işi arıyorum

- ali kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Yer Hizmetleri İş İlanları kategorisinde www.turizmisilanlari.net sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende Remziözkanca Caddesi, Merzifon, Amasya, Türkiye Yer Hizmetleri İş İlanları kategorisinde ücretsiz iş eleman arıyorum, duyuru, hizmet, tanıtım vs ilanı vermek veya firma şirket işletme bilgisi eklemek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " aşçılıkve güvenlik" başlıklı ilan hakkında yorum tavsiye görüş öneri soru ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
ali
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, hizmet, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum görüş öneri tavsiye soru ve şikayetlerinizi yazınız

İlgili diğer ilanlar

 • Niğde Otel İş İlanları Başvurusu Eleman Arayan

  Niğde Otel İş İlanları Başvurusu Eleman Arayan

  Yer Hizmetleri İş İlanları (Niğde) 01/03/2016 343.00 TRY

  Niğde otel iş arıyorum ilanları başvurusu eleman arayan oteller turizm tesisleri staj iş arayanlar personel ilanları stajyer ilan ver ilanlar en son bugün dün bu ay. Niğde içi otellerde güvenlik stajyer müdür aşçı resepsiyon katçı temizlikçi housekee...

Merzifon, Amasya, Türkiye Yer Hizmetleri İş İlanları aşçılık ve güvenlik temizlikçi işi arıyorum www.turizmisilanlari.net üzerinde ilanı veren yayınlayan ali