DHMİ Devlet Hava Meydanları Hakkında Yorumlar Son Dakika Güncel

 • İlan / İçerik Numarası : # 5180 3 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

DHMİ Devlet Hava Meydanları Hakkında Yorumlar Son Dakika Güncel

İlker Aycı’ya yalvaracağım. DHMİ’de maşa var…
Benim derdim THY, benim derdim havacılık, benim derdim yıllarımı kazandığım havacılık, benim derdim kimsenin hele hele bu süreçte kimsenin işsiz kalmadan elini taşın altına koyması. Bunun için gerekirse İlker Aycı’ya yalvarmaya hazırım.

Hava ulaştırmamızın yüzde 70-80 oranında ağırlığı THY üzerinde. THY’ye gelebilecek en küçük darbe tüm sektöre darbe demektir. Yer işletmeden ikrama, yakıtından tekniğine kadar her yerde küçülme demek. Küçülme demek işsizler ordusuna yeni işsizler katmak demek. Dolayısıyla her ne kadar THY yönetiminin her türlü yanlışını, lüksünü, olumsuzluğunu acımasızca eleştirsem bile kum tanesi kadar zarar gelmesini asla istemem.

Bugün geldiğimiz noktada kim ne derse desin isterse “Ali Kıdık tükürdüğünü yaladı” dahi deseler bile ben kimsenin işsiz kalmasını, kimsenin ekmeksiz kalmasına gönlüm razı gelmez. Dürüst, düzgün, işini seven, şirketine hainlik yapmayan her çalışanın şirketine aidiyetle bağlı emekçilerin, emekleri ile oynanmamasını isterim.

Bu süreçte yine şunu ısrarla ve samimiyetle söylemek gerekirse benim derdim ülkemdir, benim meselem bayrak taşıyıcılarımdır.

Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Mart ayından itibaren işten çıkartılanların hakları iade edilecek. Buna yürekten inanmak isterim, bunu yürekten sahiplenmek isterim, bunu Sayın Cumhurbaşkanının tabiri ile “en kalbi duygularımla görmek isterim”.

Yarından itibaren İlker Aycı’ya yalvarıyorum, kaç kişi işten çıkarıldı ise lütfen geri davet edin. Bu büyüklüktür, bu bir erdemdir, bu gerçek anlamda çalışanını kendisi gibi korumaktır. Alacağınız bu karar THY’de görev aldığınız süre zarfında almış olduğunuz en insani, en onurlu, en temiz, en vicdani, uhrevi karar olacak. Lütfen insanlarımızı işsiz bırakmayalım.

İlker Aycı, yarın “gel konuşalım dese” gider konuşurum. Benim düşmanlığım olmaz, benim kindarlığım olmaz, benim küslüğüm olmaz. Ben kendi işimi en ağır eleştiri boyutunda, en acımasız şekilde yapmış olmam konuşmamı, THY’nin geleceği için fedakarlık yapmama engel değildir.

Ben samimiyetle yazdım, samimiyetle de karşı taraftan hamle bekliyorum.

DHMİ’de maşa var…

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün Teftiş Kurulu Başkanı Erdinç Kahraman ne kadar da korkak bir adam imiş. Oysa ben ofisime gelip yalvarmalarından anlamam lazım idi. Ama cesur olmadığını geçen hafta bir kez daha anladım.

Erdinç Kahraman araya kimleri soktu bir bilseniz. Kaç milletvekili aradı, kaç hatırını saydığım ağabeylerim, büyüklerim, ablalarım aradı.

“Aman Ali Beyi aramaya çekiniyorum, lütfen siz arayın beni yazmasın” nidaları Akdeniz’den Karadeniz’e kadar duyuldu.

Erdinç Kahraman sana tavsiyem kendin ol, kendin gibi yaşa, olma kimseye maşa. Bir aracı aradı. Erdinç Kahraman demiş ki “Beni Cemil Acar zorladı”. Sen maşa mısın Erdinç Kahraman? Dur hele daha yazmalarımız bitmedi. DHMİ konularında bilirkişilik yapan Sıhhıye’deki bodrum katta ofisi olan bilirkişi bozuntuları ile ortak iş yaptığını yazmadık henüz. Onlarla para kırıştın mı onları sormadık daha.

Ha bu arada Cemil Acar’ın tavsiyesi ile iş yapıyorsan o sana tavsiye ettiğini önce kendisi yapsın da görelim.

Bu arada sen Teftiş Kurulu Başkanı’sın gel sana Cemil Acar’ın rüşvet belgelerini göstereyim belki onu da teftiş edersin. Ne dersin yapabilir misin bu delikanlılığı? Ofisime beklerim ama başka yerde görüşmem. Yine yanındakilerle gel. Bu arada DHMİ ile ilgili başka belge vardır mutlaka onları da getir beraber inceleriz.

YorumlarTüm Yorumlar (35)
Hmmmmm ~ 3 saat önce
Hmmmmmm... Hmmmmmmmm.....
Cadetlere ~ 4 saat önce
Dokunmasınlarda, kime noluyorsa olsun :))
Avukat ~ 4 saat önce
Bu yasa berde arkadaslar surekli AirPorta bunu yazıyorlar ama boyle birsey yok. Sadece martta isten çıkarılıp ve issizlik maaşı almayanlar icin günlük 39 lira olan odenek var. Daha oncede boyle yanlış bir yazi cikti ve direk kaldirildi.
kılına zarar ~ 5 saat önce
hem kılına zarar gelmesini istemem diyorsunuz, hem de yaptığınız yayınlar / yazılar bazen değil yapıcı eleştiri, zarar vermenin ötesine geçiyor. bu çok hoş bir durum değil. evet thy'nin yanlışları oluyor. ancak eleştirilerinizi geçmişe dönük bir kontrol ediverin. inanın kimi dönemlerde en çok zararı sizin verdiğinizi göreceksiniz. samimiyetinizi anlıyoruz ama yanlışları hataları korkmadan söylerken yıkıcı olmamak elinizde. teşekkürler.
Başarılar ~ 5 saat önce
Ali bey başarılarınızın devamını diliyorum TGS çalışanları olarak bizlerde tedirginlik ile bekliyoruz. Bizlerin durumları ne olacak Allah var yalan yok işsiz değiliz ama tedirgin ve korkuyoruz ikramiyelerimiz ne olacak bilmiyoruz inş virüs belasindan kurtuluruz yoksa eşim ve bende evdeyiz ve can-ı gönülden çalışmak istiyoruz.. TGS çalışanlarınıda unutmamanızı diliyoruz.
virüs biter ~ 5 saat önce
virüs mayıs gibi biter;yine thy şahlanacak..virüs geçer gider..
ENGELLİEngellemeyin ~ 6 saat önce
Thy Teknik Engelli ellerinden ve ayaklarından son 3 yılda hastalanan A bakım dar gövde ucak teknisyeni çalışanını 39 yaşında işten attı ALAY ETMEYİN ENGELLİ HASTA İŞSİZ BOŞTA YAŞAMAK ZOR SİZİNDE BAŞINIZA GELMESİN
SİZİ SEVİYORUZ !! ~ 6 saat önce
Ali Bey, SİZİ SEVİYORUZ. ))))
SİZİ SEVİYORUZ. ~ 6 saat önce
Ali bey SİZİ SEVİYORUZ. )))
Serruh ~ 6 saat önce
Ali bey, THY teftiş başkanlığına da bir el atsanız artık...

Yayın tarihi: Nisan 13, 2020 Değiştirilme tarihi: Nisan 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Havacılık Uçuş Haberleri Havayolu

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Havacılık Uçuş Haberleri Havayolu
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Pakistan'da eğitim uçağı düştü 2 pilot hayatını kaybetti!

   Pakistan'da eğitim uçağı düştü 2 pilot hayatını kaybetti!

   Uçuş Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5179 6kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Pakistan'da eğitim uçağı düştü 2 pilot hayatını kaybetti! Pakistan ordusuna ait Mushaq tipi eğitim uçağınınGujarat kenti yakınlarında düşmesi sonucu 2 pilot hayatını kaybetti. Pakistan ordusuna ait Mushaq tipi eğitim uçağının Gujarat kenti yakınların...

  • Çin'den Hırvatistan'a corona virüs yardım eli

   Çin'den Hırvatistan'a corona virüs yardım eli

   Havayolları Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5178 4kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Çin'den Hırvatistan'a corona virüs yardım eli Çin'den korona virüsü ile mücadele eden Hırvatistan'a, "Dost kara günde belli olur" notuyla 60 tonluk tıbbi yardım gönderildi. Çin'den korona virüsü ile mücadele eden Hırvatistan'a, "Dost kara günde belli...

  • THK'dan satışa çıkarılan uçaklarla ilgili açıklama

   THK'dan satışa çıkarılan uçaklarla ilgili açıklama

   Uçuş Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5177 5kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   THK'dan satışa çıkarılan uçaklarla ilgili açıklama Türk Hava Kurumu (THK) geçtiğimiz günlerde satışa çıkarıldığı duyurulan uçaklarla ilgili açıklama yaptı. Kurum tarafından yapılan yazılı açıklamada, söz konusu uçakların yangın söndürme operasyonları...