Atatürk Havalimanı'ndaki çalışmalar havadan görüntülendi

 • İlan / İçerik Numarası : # 5191 6 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

Atatürk Havalimanı'ndaki çalışmalar havadan görüntülendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korona virüs salgını ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı'na bin yataklı hastane yapılacağını açıklamasının ardından çalışmalar başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korona virüs salgını ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı'na bin yataklı hastane yapılacağını açıklamasının ardından çalışmalar başladı.

Alanda devam eden çalışmalar ise havadan görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında İstanbul'da iki salgın hastanesi yapılacağını açıklamıştı. Bu kapsamda Atatürk Havalimanı'nda dün başlayan hareketlilik bugün de devam etti. Atatürk Havalimanı apronuna giriş yapan iş makineleri ve malzeme taşıyan tırların yoğun çalışması ise havadan görüntülendi. Korona virüs ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı içerisinde belirlenen alana 45 günlük sürede bin yataklı hastane yapılması planlanıyor.

Aynı şeyi Samsun eski hava alanında yapıldı. Pist iptal oldu, üzerine yeni binalar yapıldı. Şu anda mevcut uçuş okulları yeni hava alanını kullanmak zorunda kaldılar. Oysa eski hava alanı eğitim için ideal idi.
Gazikentli ~ 3 gün önce
Sanki sağlıktan daha önemli şu an havacılık egitimi
Kaptan ~ 3 gün önce
Peki uçuracak birilerini bulamazsan bunun bir önemi var mı sence?
Serdar ~ 3 gün önce
Birsuru altyapısı olan bina varken neden tekrar inşaat? Inşaatı hangi firmanın yaptığını bilsem aklıma bi sebep geliyor ama.
Yapmıştır ~ 3 gün önce
hesabını o! Tasalanmayın. Bak, birkaç zaman sonra çıkar kokusu!
Tam komedi ~ 3 gün önce
Yeni hastane yapmak ne alaka? Hastaları koyacak yeterli bir yerimiz yokmu? Hemen dibinde kullanilmayan dev terminal binası var, CNR fuar merkezi var, basın ekspres yolu üstünde onlarca boş otel var, dahası bitmeye yakın olan başakşehir şehir hastanesi var ( bir bloğa öncelik ver bitir 1 haftada, 1000 yataklık yer çıkar) ... Daha sayayım mi? Bunlar iş yapıyor görünmek için kendilerini ve bizi rezil ediyorlar... Ha unutmadan bizi kıskanan almanya 750 milyar euro vatandaşına vericek, bizimkiler bizden para dileniyor... Komik =)
Ayıp ettin şindi ~ 3 gün önce
Sen mi bilcen doğrusunu koskoca Reis mi
T.S. ~ 3 gün önce
Devletlerin para basarak halka vermesi kriz zamanlarında uygulanan yüksek riskli bir acil eylem planıdır, fakat devletler bu paraları çeşitli finans araçlarıyla geri toplayamazlarsa şişmiş olan piyasada paralar pula dönüşür. Bizde devlet para basmak yerine nakit ihtiyacını olabildiğince yardım kampanyasına dönüştürerek daha büyük bir krizi engellemeye çalışıyor. İhtiyaç olduğunda para basıp dağıtmayı iyi birşey zannedenler var hala. Herkesi eleştirebilir insan, ama körükörüne eleştirmek çok komik oluyor.
T.S. ~ 1 gün önce
Euro basma yetkisi ECB dedir. O da Almanya'nın değil Avrupa Birliğinin merkez bankasıdır. Almanya bu yardımı para basarak değil, kendi bütçesinden verdiği fazla ile yapmaktadır.
İlla da beton ~ 3 gün önce
Arkadaş G apron’a boydan boya yap çadır hastaneyi, airport oteli kullan, terminallerin uygun yerlerini kullan. Yok katiyen olmaz...
Allah ıslah etsin ~ 4 gün önce
Bu havalimanına ihtiyacımız yok diyordunuz Şu zor günlerde havacılık olarak Atatürk havalimanı tek kurtacı oldu, Kargo uçuşları sektöre ve ülkeye tek kaynak şu an. Hala akıllanmadılar,, yazık günah, 45 günde bozduğun o piste de bir gün ihtiyaç duyarsan ne olacak.. Mevcut boş binalardan faydalansan ne olur. Kaş yaparken göz çıkarmak.
Dd ~ 4 gün önce
Yeşil alanlar nasıl yok edilecek!!! Virüsü lojmanlara nasıl bulaştıracağız!!! Yandaş inşaatçılar verdiğimiz 10₺ bağışları nasıl toparlayacak!!!!
vatandaş ~ 4 gün önce
747 Albayraklı Vip jetimiz de orada ne güzel duruyor. Hastane yanı,hastalık falan gelir alim Allah, Başkanımızın sağlığı için, keşke daha güvenli bir bölgeye parketseler :((
AHL ~ 4 gün önce
Allah gözünüzü doyursun. Dünyanın bu kötü halinde bile rant peşindesiniz. Orada güzelim terminal binası ve diğer binalar olduğu halde. Hâlâ ne diye inşaat yapmanın peşindesiniz.
Yap-boz ~ 4 gün önce
Var olan tesisleri, havalimanı girişine yakın-ulaşım imkanı olan bölgeyi- kullanmak dururken neden meydanın en ucuna? Florya bölgesini/sahil yolunu işba etmek için mi? Hani yapılan Tesisler kalıcı hale gelecekti? Mevcut altyapı bozularak mı? Atatürk Havalimanının kıymeti bu afet zamanında bile anlaşılamadı mı? Arazisini tırtıklamak için bahane mi?

Yayın tarihi: Nisan 13, 2020 Değiştirilme tarihi: Nisan 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Haber Siteleri Son Dakika Güncel

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Haber Siteleri Son Dakika Güncel
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Nijerya THY uçağıyla ilgili ön rapor açıklandı

   Nijerya THY uçağıyla ilgili ön rapor açıklandı

   Havacılık Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5189 5kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Nijerya THY uçağıyla ilgili ön rapor açıklandı Nijeryalı Sivil Havacılık Oteriteleri Türk Hava Yolları'nın Pourt Harcourt’ta hasar gören Airbus A330-300'ü hakkındaki ilk görüşlerini bildirdi. Nijeryalı Sivil Havacılık Oteriteleri Türk Hava Yolları'nı...

  • Uçak Mühendisliği Bölümü öğrencisi Corona'dan hayatını kaybetti

   Uçak Mühendisliği Bölümü öğrencisi Corona'dan hayatını kaybetti

   Havacılık Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5185 4kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Geleceğin uçak mühendisi olacaktı... Covid-19'a yenildi! İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği Bölümü öğrencisi 22 yaşındaki genç, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği Bölümü öğ...

  • Atatürk Havalimanı'nda hastane çalışmaları son sürat

   Atatürk Havalimanı'nda hastane çalışmaları son sürat

   Havacılık Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5184 6kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Atatürk Havalimanı'nda hastane çalışmaları son sürat Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanan Atatürk Havalimanı'ndaki 1000 yataklı hastane inşaatında zemine beton dökülüyor. Atatürk Havalimanı’nda inşasına başlanan bin yataklı hastaneni...