Çıralı housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller

 • İlan / İçerik Numarası : # 5061 9 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Çıralı, Türkiye

Çıralı housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller 2020 personel alımı. Çıralı kat hizmetleri departmanına bay bayan elaman arayan tatil köyleri pansiyonlar turistik yerler iş başvurusu.

Çıralı içi kat hizmetleri housekeeping departmanında çalışabileceğiniz otellerden en iyisi olan otel hakkında bazı bilgiler şöyledir;

Spa Merkezimiz de sizler için eğitimli masözler tarafından özel olarak hazırlanmış olan doğal masaj yağları, banyo tuzları ve bakım ürünleri ile banyo terapileri, deniz tuzu ile peeling uygulamaları yapılmaktadır. Geleneksel Hamamın yanında, aromaterapi, bali masajları masaj uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Spa merkezimizde yenilenmek ve tazelenmek isteyen misafirlerimiz için her türlü detay düşünülmüştür. Günlük Spa paketlerimiz olmakla birlikte misafirlerimizin tatilleri süresince deneyebileceği kişiye özel haftalık ve daha uzun programlar oluşturulabilmektedir. Spa merkezimizde bulunan bölümler ise; masaj ve cilt bakımı odaları, sauna, Türk hamamı, Spa ve fitness center dır.

Çıralı içi ve çevresinde 5 4 3 2 yıldızlı otellerimizde yaz kış sezonu boyunca çalışacak bay bayan elaman alımı yapılacaktır. Çıralı otellerinde kat hizmetleri departmanında çalışacak katçı temizlikçi bayan housekeeper şefi vs personellere asgari ücretin oldukça üzerinde yüksek maaş, servis, lojman, yemek, SSK, AGİ, yüksek bahşiş ve tip olanakları sunulmaktadır.

En son güncel Çıralı kat hizmetleri housekeeper executive müdürü asistan aranıyor ilanları dün bugün geçen hafta verilen ilanları https://www.otelisilanlari.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Çıralı merkezinde ve çevresinde çalışabileceğiniz otellerden bazıları ve özellikleri şöyledir;

Adrasan Klados Hotel, 2 km uzunluğa sahip ünlü Adrasan plajına 150 metre mesafede konumlandırılmıştır. Eşsiz koyda bulunan plajımızda gün boyu deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. 2013 yılında yenilenen otelimiz bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere toplamda 2 adet havuz, çocuk havuzları, su kaydırağı bulunmaktadır.Havuz başında eğlenceli vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için ise açık yüzme havuzumuz ve aktivite havuzlarımız sizlere hizmet vermektedir. Gün boyu devam eden animasyon ve aktivitelerle dolu dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Yayın tarihi: Kasım 18, 2019 Değiştirilme tarihi: Kasım 18, 2019 Yayınlayan / Yazan : İş İlanları En Son Güncel Yeni AcilBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İş İlanları En Son Güncel Yeni Acil
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Kaş housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller

   Kaş housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller

   Housekeeper Arayan Oteller (Kaş) İlan / kayıt numarası : # 5067 15kez görüntülendi. Kasım 18, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kaş housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller 2020 personel alımı. Kaş kat hizmetleri departmanına bay bayan elaman arayan tatil köyleri pansiyonlar turistik yerler iş başvurusu. Kaş içi kat hizmetleri housekeeping departmanında ç...