Demre housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller

 • İlan / İçerik Numarası : # 5065 18 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Demre, Türkiye

Demre housekeeper iş ilanları katçı bayan temizlikçi arayan oteller 2020 personel alımı. Demre kat hizmetleri departmanına bay bayan elaman arayan tatil köyleri pansiyonlar turistik yerler iş başvurusu.

Demre içi kat hizmetleri housekeeping departmanında çalışabileceğiniz otellerden en iyisi olan otel hakkında bazı bilgiler şöyledir;

En uygun fiyatlı Demre otellerini kolayca rezervasyon yaptırabileceğiniz sitemiz üzerinden Demre geziniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı bilgileri sizler için bir araya getirdik. Demre, eski ismiyle Kale olarak adlandırılan, Antalya iline bağlı güzide ilçelerden biridir. Zamanında Bizans topraklarının himayesi altında olan Demre, bugün Antalya'da şirin bir sahil ilçesi olarak konumlanmıştır.

Coğrafi konum olarak Demre; doğu kısmında Finike, batıda Kaş, güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Tatilinizi planlarken uygun Demre otel fiyatlarını erken rezervasyon kapmasında yapabilirsiniz.

Demre içi ve çevresinde 5 4 3 2 yıldızlı otellerimizde yaz kış sezonu boyunca çalışacak bay bayan elaman alımı yapılacaktır. Demre otellerinde kat hizmetleri departmanında çalışacak katçı temizlikçi bayan housekeeper şefi vs personellere asgari ücretin oldukça üzerinde yüksek maaş, servis, lojman, yemek, SSK, AGİ, yüksek bahşiş ve tip olanakları sunulmaktadır.

En son güncel Demre kat hizmetleri housekeeper executive müdürü asistan aranıyor ilanları dün bugün geçen hafta verilen ilanları https://www.otelisilanlari.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Demre merkezinde ve çevresinde çalışabileceğiniz otellerden bazıları ve özellikleri şöyledir;

Demre, Antalya'nın vazgeçilmez turistik yerlerinden biridir. Son yapılan sayımlara göre Demre nüfusu 26.180 olarak tespit edilmiştir. Buraya hem iş hem de gezi amaçlı gelen misafirlerin, Demre otelleri konaklamalarından dolayı nüfusunu artırdığı tespit edilmiştir. Bölge tarihi ve turistik yönden Antalya'da önemli bir konumda olduğundan dolayı, bölgeye gelen misafirler hem iş hem de gezi amaçlı bulunmaktadır.

Yayın tarihi: Kasım 18, 2019 Değiştirilme tarihi: Kasım 18, 2019 Yayınlayan / Yazan : İş İlanları En Son Güncel Yeni AcilBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İş İlanları En Son Güncel Yeni Acil
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Eleman Arayan Oteller Elazığ İş İlanları İlanı Başvuru

   Eleman Arayan Oteller Elazığ İş İlanları İlanı Başvuru

   Housekeeping Arayan Oteller (Elazığ) İlan / kayıt numarası : # 1056 44kez görüntülendi. Mart 14, 2016 23.00 TRY

   Eleman Arayan oteller Elazığ iş ilanları ilanı başvuru personel müdür garson güvenlik bellboy katçı meydancı animatör resepsiyonist aşçı bulaşıkçı arayan otel motel tatil köyü pansiyon konaklama tesisleri. Elazığ'ın Karakoçan semtinde faaliyet göster...

  • Pendik Otel İş İlanları Başvurusu Eleman Arayan Oteller

   Pendik Otel İş İlanları Başvurusu Eleman Arayan Oteller

   Housekeeping Arayan Oteller Pendik(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 493 46kez görüntülendi. Mart 1, 2016 43.00 TRY

   Pendik otel iş arıyorum ilanları başvurusu eleman arayan oteller. Pendik turizm tesisleri staj işi arayanlar personel ilanları stajyer ilan ver ilanlar en son bugün dün bu ay. Beyazıt Tramvay Durağı'na sadece 50 metre uzaklıkta yer alan Emporium Hote...