Çorum Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

 • İlan / İçerik Numarası : # 3013 26 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Çorum, Türkiye

Çorum turist tur rehberi iş ilanları kokartlı rehber arayan acentalar turizm firmaları şirketleri a b c sınıfı TURSAB acentaları otel gezi tatil rehberliği rehber aranıyor güncel ilanlar www.turizmisilanlari.net'te.

Çorum turist gezi tur rehberi alımı ; İngilizce Hırvatça Almanca Çekçe Arapça Fransızca Farsça Rusça Danirmarkaca İtalyanca Çince Japonca Portekizce Lehçe Polakça Bulgarca Yunanca Polonyaca İskandinav dilleri Danirmarkaca İsveççe Norveççe Danca Flamanca Hintçe Rumence Ukraynaca İbranice Felemenkçe Hollandaca ve diğer tüm dünya dillerinde Turizm Bakanlığı'ndan kokartlı lisanslı rehberler ören yerleri müze tur gezi rehberleri, kokartsız otel günübirlik animasyon turları için yüksek maaş ücretli rehberler enformasyon memurları alınacaktır.

Çorum ve çevresinde iş arayanlar için en iyi iş fırsatları fikirlerinden birisi ise firmaların şirketlerin derneklerin okulların vs kurumların düzenledikleri yurtiçi ve yurtdışı turlar geziler boyunca katılan yerli ve yabancı turistlere rehberlik mihmandarlık yapma işidir.

Çorum içi turist tur gezi etkinlik lideri rehberlik işi hem gezerek hemde eğlenilerek hergün yeni insanlar yeni yerler görerek yapılan oldukça eğlenceli zevkli mesleklerden biridir.

Çorum merkezde yaşıyor başta Türkçe olmak üzere dünyada'da en çok kullanılan dillerden 1'ini veya bir kaçını çok iyi biliyorsanız sizde Türkiye'nin iyi maaş alan maaşları komisyonları oldukça yüksek olan meslek grubu olan turist tur gezi rehberliği kafilesine katılabilirsiniz.

Çorum otel rehberi iş ilanları ; Bölgedeki konaklama tesisleri ve otellere dışarıdan tatil için gelen yerli ve yabancı tatilcilere bölgede çevrede gezilecek gidilecek görülecek yerler mekanlar hakkında bilgiler veren onlar için geziler turlar etkinlikler hazırlayan, her hangi bir ihtiyaçlarında tatillerinin sonuna kadar tatilcilerin hizmetinde olan rehberlik biçimi olup bu rehberlik türü için kokart gerekmemektedir.

Çorum turist rehberliği işi arıyorum ilanları ; Rehber olarak turistik firmalarda şirketlerde acentelerde çalışmak istiyorsanız kolay ve hızlı iş bulmak için web sitemizde kısa özgeçmişiniz ve iş aradığınızı belirten ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Çorum içi turist tur rehberi lideri aranıyor ilanları ; Acentenize firmanıza şirketinize ihtiyaç duyduğunuz turist rehberini www.turizmisilanlari.net üzerinde ilanlar vererek hızlıca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Çorum turist rehberliği iş başvurusu ; Turizm firmalarında tur operatörlerinde seyehat acentalarında tatil gezi etkinlik organizasyon şirketlerinde kokartlı kokartsız rehber tur lideri otel rehberi olarak çalışmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki bilgileri bize en alttaki form aracılığı ile iletmeniz yeterlidir.

Çorum içi turist rehberliği işi başvuruları için göndermeniz gereken bilgiler ; ( Ad soyad, yaş, yaşadığınız şehir, mezun olduğunuz okul, bildiğiniz yabancı diller ve seviyesi, kokartınız varmı ne zaman aldınız ve hangi diller kayıtlı, daha önce çalıştığınız firmalar ve şehirler, kokart harici sahibi olduğunuz sertifikalar ve katıldığınız kurslar )

www.turizmisilanlari.net üzerinde hem turist rehberleri hemde turizm firmaları seyehat acentaları tur operatörleri için eleman iş arıyorum ilanları vermek ücretsizdir. 2018 yılı 2019 senesi 2020 - 2021 yılları ve daha ileriki yıllardaki Çorum turist rehberliği iş ilanlarından haberdar olmak için Facebook, Youtube, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Turist rehberi tur gezi lideri mihmandarlık olarak iş bularak çalışabileceğiniz diğer iller ilçeler beldeler kasabalar yerleşim yerleri isimleri listesi ;

Çorum · Alaca · Bayat · Boğazkale · Dodurga · İskilip · Kargı · Laçin · Mecitözü · Oğuzlar · Ortaköy · Osmancık · Sungurlu · Uğurludağ · Corum · Bogazkale · Lacin · Mecitozu · Ortakoy · Osmancik · Ugurludag
Düvenci Konaklı Seydim Duvenci Hattuşa Hattusa
Havalimanı Havaalanı Tren Garı Gar Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezi Tesisleri

Yayın tarihi: Mart 18, 2018 Değiştirilme tarihi: Mart 18, 2018 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Çamyuva Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Çamyuva Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Almanca Kokartlı Rehber İş İlanları Çamyuva(Kemer) İlan / kayıt numarası : # 3234 17kez görüntülendi. Mart 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Çamyuva turist tur rehberi iş ilanları kokartlı rehber arayan acentalar turizm firmaları şirketleri a b c sınıfı TURSAB acentaları otel gezi tatil rehberliği rehber aranıyor güncel ilanlar www.turizmisilanlari.net'te. Çamyuva turist gezi tur rehberi ...

  • Üsküdar Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Üsküdar Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Almanca Kokartlı Rehber İş İlanları Üsküdar(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3176 21kez görüntülendi. Mart 20, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Üsküdar turist tur rehberi iş ilanları kokartlı rehber arayan acentalar turizm firmaları şirketleri a b c sınıfı TURSAB acentaları otel gezi tatil rehberliği rehber aranıyor güncel ilanlar www.turizmisilanlari.net'te. Üsküdar turist gezi tur rehberi ...

  • Yalıçiftlik Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Yalıçiftlik Turist Tur Rehberi İş İlanları Kokartlı Rehber Arayan Acentalar Turizm Firmaları

   Almanca Kokartlı Rehber İş İlanları Yalıçiftlik(Bodrum) İlan / kayıt numarası : # 3116 16kez görüntülendi. Mart 20, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Yalıçiftlik turist tur rehberi iş ilanları kokartlı rehber arayan acentalar turizm firmaları şirketleri a b c sınıfı TURSAB acentaları otel gezi tatil rehberliği rehber aranıyor güncel ilanlar www.turizmisilanlari.net'te. Yalıçiftlik turist gezi tur ...