Bu site turizm ve bağlı yan sektörlerde faaliyet gösteren eleman arayan işletmelere tesislere firmalara şirketlere ve bu tesislerde firmalarda iş arayanlara yardımcı olabilmek amacıyla tamamen ücretsiz iş personel ilanları yayınlama fırsatı verir. Ücretsiz ilan verme sitesi hem iş arayanlardan hemde eleman personel arayanlardan kesinlikler ücret para ödeme istemeyen sosyal sorumluluk projesidir.

Karaburun Alanya hamam spa iş ilanları masöz masör arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 4086 5 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Karaburun Alanya, Alanya, Türkiye

Karaburun Alanya hamam spa iş ilanları masöz masör arayanlar tatil köyleri güzellik salonları fizik tedavi merkezleri keseci infocu yönetici müdür terapist aranıyor eleman personel ilanları iş başvuru.

Karaburun Alanya ve çevresinde bulunan otellerde tatil köylerinde turizm konaklama tesislerinde hamamlar spalarda deneyimli deneyimsiz tecrübeli tecrübesiz profesyonel bay bayan elemanlar alınacaktır.

Karaburun Alanya içi tesislerde spa kategorisinde işe alım yapılacak pozisyonlar ; Almanca İngilizce Rusça Arapça İskandinav dilleri Hollandaca Lehçe Fransızca İtalyanca ve diğer dilleri bilen infocular, terapistler, masözler masörler keseciler tellaklar servis şöförleri temizlikçi bayan spa müdürü yöneticisi aşçı resepsiyonist.

Şehir dışından gelenler için ücretsiz lojman 3 öğün yemek ve Karaburun Alanya şehir içinde oturanlar için ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek maaş ücret ve prim sistemi ile aylık kazanç garantisi ödemeler haftalık yapılacaktır. İş sezonluk olup ( Kasım ayına kadar ) iyi performans gösteren personeller kışın açık olan tesislerde çalışmaya devam edilmesi sağlanacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir. Form içine yazmanız gereken bilgiler ; Hangi şehirde ve hangi pozisyonda çalışmak istediğiniz, daha önce çalıştığınız en son 5 işyeri ve görev aldığınız pozisyonlar, eğitim durumunuz ve katıldığınız kurslar, sahip olduğunuz sertifikalar belgeler, ve yaş cinsiyet durumunuz.

Yayın tarihi: Nisan 22, 2019 Değiştirilme tarihi: Nisan 22, 2019 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Ver Ekle Yayınla

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Ver Ekle Yayınla
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Tuzla hamam spa iş ilanları masöz masör arayanlar

  Tuzla hamam spa iş ilanları masöz masör arayanlar

  Masöz Arıyorum Tuzla (İstanbul) İçerik / İlan No : # 4324 16kez okundu. Nisan 23, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Tuzla hamam spa iş ilanları masöz masör arayanlar tatil köyleri güzellik salonları fizik tedavi merkezleri keseci infocu yönetici müdür terapist aranıyor eleman personel ilanları iş başvuru. Tuzla ve çevresinde bulunan otellerde tatil köylerinde turi...

 • Manyas Turizm İş İlanları Eleman Personel Arayanlar

  Manyas Turizm İş İlanları Eleman Personel Arayanlar

  Masöz Arıyorum Manyas (Balıkesir) İçerik / İlan No : # 104 10kez okundu. Şubat 24, 2016 43.00 TRY

  Manyas Balıkesir turizm sektörü iş ilanları otel seyahat acentası tur turizm taşıma kongre firmaları eleman arayan şirketler personel arıyorum aranıyor ilanı şöför otobüs taşımacılık şirketleri yat gemi denizcilik firması iş arama ara bul bulma sitel...