Iğdır Havaalanı Güvenlik İş İlanları Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 3511 2440 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Iğdır, Türkiye

Iğdır havaalanı güvenlik iş ilanları ilanı ilanlar silahlı silahsız kimlikli kimliksiz özel güvenlik görevlisi güvenlikçi iş başvurusu başvuru formu maaşlar aylık ne kadar kaç tl maaş alır www.turizmisilanlari.net'te

Iğdır havaalanı iç ve dış hatlar terminalinde bir çok iş pozisyonunda eleman ihtiyacı duyulmaktadır ve bu mesleklerin başında bay bayan silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi gelmektedir.

Iğdır, Türkiye'nin en doğusunda Ermenistan ve Azerbaycan'a komşu bir ilimizdir. Sonradan il olmuş ve 76 nolu plakası almıştır. Iğdır'ın iklimi, Türkiye'nin doğusunda olmasına karşın ılımandır. Yaz kış sıcaklıkları çevre illere göre farklıdır. Şehir geniş bir ovaya kurulmuştur. Zaten tarım şehrin en önemli geçim kaynağıdır. Sulama Aras nehrinden yapılmaktadır. Kentin gezilebilecek yerlerinin başında meteor çukuru gelir. Kente 42km uzaklıktaki bu çukur, 1892 yılında göktaşının düşmesi sonucu meydana gelmiştir. Büyüklük ve derinlik bakımında Dünyanın en büyük ikinci göktaşı çukurudur.

Gerçektende Iğdır havaalanında en çok işe alım yapılan istihdam edilen personel türü kimlikli ve kimliksiz özel güvenlik personeli görevlisidir.

Iğdır merkezde yaşıyor ve özel güvenlik mesleği kimliği sahibi iseniz ve havaalanında bu pozisyonda gündüz veya gece vardiyasında çalışmak istiyorsanız, talebinizi ve hakkınızda kısa bir özgeçmiş bilgisini sayfanın en altındaki forum aracılığı ile iletiniz.

www.turizmisilanlari.net sitesi ile güvenlik işi arıyorum diyenler Iğdır havaalanında çok çabuk iş bulabilmekte ve işe alınma süreçleri hızlanmaktadır.

Iğdır Havaalanı 2018 güvenlik müdürü operasyon yöneticisi personeli uzman eğiticisi 2019 seneyi güvenlik vardiya amiri yönetici müdür yatılı part time 2020 yılı iş ilanları en yeni güncel ilanlar iş başvuru formu.

Karakale Harabeleri ve Tuz Mağaraları da gezilebilir. Türkiye'nin 100 yıllık tuz ihtiyacını karşılayan bu mağaraların solunum yolu hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir.
Iğdır'da havalimanı şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Taksi ya da otobüsle ulaşım sağlanır. 77 bin nüfuslu Iğdır'a bağlı ilçeler ise şunlardır: Aralık, Karakoyunlu ve Tuzluca.
Havalimanından Iğdır Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır’da şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alan ve iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Iğdır Havalimanı bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Iğdır Havalimanı, kendi açık otoparkına sahip olmakla birlikte şehir merkezine gidebilmeniz için çeşitli alternatifleri de sizlere sunuyor. Aynı şekilde şehir merkezinden Iğdır Havalimanı’na gidiş için de aynı alternatifleri kullanmanız mümkün.

Yayın tarihi: Haziran 14, 2018 Değiştirilme tarihi: Kasım 16, 2019 Yayınlayan / Yazan : Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanlarıBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanları
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Güvenlik görevlisi

   Güvenlik görevlisi

   Özel Güvenlik Firmaları İş İlanları Merkez(Kars) İlan / kayıt numarası : # 5131 10kez görüntülendi. Mart 18, 2020 2.50 TRY

   Güvenlik görevlisi olarak iş aramaktayim

  • Özel güvenlik

   Özel güvenlik

   Özel Güvenlik Hastane İş İlanları Merkez (Rize) İlan / kayıt numarası : # 5112 14kez görüntülendi. Ocak 21, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Çok ihtiyacım var bu işe

  • Kars Havaalanı Güvenlik İş İlanları Başvuru

   Kars Havaalanı Güvenlik İş İlanları Başvuru

   Özel Güvenlik Banka İş İlanları (Kars) İlan / kayıt numarası : # 3510 534kez görüntülendi. Haziran 14, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Kars havaalanı güvenlik iş ilanları ilanı ilanlar silahlı silahsız kimlikli kimliksiz özel güvenlik görevlisi güvenlikçi iş başvurusu başvuru formu maaşlar aylık ne kadar kaç tl maaş alır www.turizmisilanlari.net'te Kars Havalimanı Hakkında Türkiye’n...