Hopa havaalanı güvenlik iş ilanları silahlı silahsız başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 5054 153 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Hopa, Artvin, Türkiye

Hopa havaalanı güvenlik iş ilanları ilanı ilanlar silahlı silahsız kimlikli kimliksiz özel güvenlik görevlisi güvenlikçi iş başvurusu başvuru formu maaşlar aylık ne kadar kaç tl maaş alır www.turizmisilanlari.net'te

Batum havalimanından HAVAŞ servisleri ile Artvin Hopa’ya kadar ulaşım sağlanmaktadır. HAVAŞ ile Batum Havalimanı’na inen her uçak için servis düzenlenmektedir. Batum’dan kalkan HAVAŞ servisleri, Sarp Sınır Kapısı ve Hopa Limanı güzergâhını izleyerek hareket etmektedir. Hopa’dan sonra ise taksi, minibüs veya otobüsle şehir merkezine ulaşılabilir. Trabzon Havalimanı’ndan ise havayolu şirketlerine ait araçlarla veya otobüs şirketlerine ait servislerle şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Hopa havaalanı iç ve dış hatlar terminalinde bir çok iş pozisyonunda eleman ihtiyacı duyulmaktadır ve bu mesleklerin başında bay bayan silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi gelmektedir.

Gerçektende Hopa havaalanında en çok işe alım yapılan istihdam edilen personel türü kimlikli ve kimliksiz özel güvenlik personeli görevlisidir.

Hopa merkezde yaşıyor ve özel güvenlik mesleği kimliği sahibi iseniz ve havaalanında bu pozisyonda gündüz veya gece vardiyasında çalışmak istiyorsanız, talebinizi ve hakkınızda kısa bir özgeçmiş bilgisini sayfanın en altındaki forum aracılığı ile iletiniz.

www.turizmisilanlari.net sitesi ile güvenlik işi arıyorum diyenler Hopa havaalanında çok çabuk iş bulabilmekte ve işe alınma süreçleri hızlanmaktadır.

Hopa Havaalanı 2018 güvenlik müdürü operasyon yöneticisi personeli uzman eğiticisi 2019 seneyi güvenlik vardiya amiri yönetici müdür yatılı part time 2020 yılı iş ilanları en yeni güncel ilanlar iş başvuru formu.

Artvin’e ulaşımın pek kolay olmadığını söylemek lazım. Bol virajlı yolları göze almak gerekiyor. Trabzon’dan, Erzurum’dan, Batum’dan gidecek olursanız olun virajlı yollar sizi bekliyor. Bu üç şehirden de Artvin’e çok sayıda otobüs kalkıyor. İstediğiniz firmayı seçerek ulaşımı sağlayabilir ve uzun ve virajlı yollara rağmen Karadeniz’in yeşilinin tadını çıkarabilirsiniz.
Taksi

Taksi seçeneği pek fazla tercih edilmemektedir. Ancak tur şirketlerine ait özel taksi imkânını gözden geçirilebilirsiniz.

Yayın tarihi: Kasım 16, 2019 Değiştirilme tarihi: Kasım 16, 2019 Yayınlayan / Yazan : Havaalanı İş İlanları Havalimanı İşBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Havaalanı İş İlanları Havalimanı İş
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Zafer Havaalanı Güvenlik İş İlanları Başvuru

   Zafer Havaalanı Güvenlik İş İlanları Başvuru

   Özel Güvenlik Vardiya Amiri İş İlanları (Kütahya) İlan / kayıt numarası : # 3478 39kez görüntülendi. Haziran 14, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Zafer havaalanı güvenlik iş ilanları ilanı ilanlar silahlı silahsız kimlikli kimliksiz özel güvenlik görevlisi güvenlikçi iş başvurusu başvuru formu maaşlar aylık ne kadar kaç tl maaş alır www.turizmisilanlari.net'te Kütahya Zafer Havalimanı’ndan şeh...

  • Susanoğlu Turizm İş İlanları Eleman Personel Arayanlar

   Susanoğlu Turizm İş İlanları Eleman Personel Arayanlar

   Özel Güvenlik Vardiya Amiri İş İlanları Susanoğlu(Silifke) İlan / kayıt numarası : # 222 753kez görüntülendi. Şubat 26, 2016 43.00 TRY

   Susanoğlu turizm sektörü iş ilanları otel seyahat acentası tur turizm taşıma kongre firmaları. Susanoğlu eleman arayan şirketler personel arıyorum aranıyor ilanı şöför otobüs taşımacılık şirketleri yat gemi denizcilik firması iş arama ara bul bulma s...