TRAVELSHOPTURKEY, B2B WORKSHOP'U ZOOM İLE ONLİNE ORTAMA TAŞIYOR

 • İlan / İçerik Numarası : # 5235 5 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Türkiye

TRAVELSHOPTURKEY, B2B WORKSHOP'U ZOOM İLE ONLİNE ORTAMA TAŞIYOR

TravelShop Turkey, İstanbul EMİTT Fuarı'nda başlatıp daha sonra uluslararası alana taşıdığı B2B workshoplarını koronavirüs salgını nedeniyle online ortamda açtığı zoom ortamına taşıdı...
Koronavirüs salgını yaşamı durdurdu. Ama salgın eninde sonunda geçecek ve yaşam devam edecek. Eskisinden farklı da olsa devam edecek yaşamda her alanda olduğu gibi turizmde de neyin nasıl yapılacağı konuşulmaya başladı.

Daha önce Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı temalarla B2B workshopları düzenleyen TravelShopTurkey, bu kez korona salgını sonrasının turizme yansımaları ve beklentileri konulu online ortamda bir buluşma gerçekleştirdi,

İlki 50’ye yakın ülkeden 200’ü aşkın katılımcı ile yapılan buluşma daha sonra Türkiye’nin değişik şehirlerinden sektörün çeşitli kesimlerinden temsilcilerle yapıldı.

Online zoom ortamda gerçekleşen buluşmaya katılanlar TravelShopturkey Genel müdürü Murtaza Kalender moderatörlüğünde mevcut durumu değerlendirip geleceğe ilişkin öngörü ve değerlendirmelerini paylaştı.

Konuyla ilgili bilgi almak için biz de organizasyonu düzenleyen TravelShopturkey Genel Müdürü Murtaza Kalender ile Skyp ortamında görüştük.

Kalender B2B workshoplarında olduğu gibi bu konuda da bir yenilik yaptıklarını belirterek, “Amacımız yurdumuz ve dünyanın çeşitli ülkelerinden sektör profesyonellerinin değerlendirmelerini paylaşmaları bu yolla önümüzdeki döneme ilişkin yapılabilecekler konusunda bir ön hazırlık yapmak. Bu açıdan çok yararlı oldu. O buluşmadan sonra katılanlar ve izleyenlerden öneri ve değerlendirmeler gelmeye başladı bile. Böyle bir şeye vesile olduğumuz için memnunuz.

Bunu önümüzdeki haftalarda da periyodik olarak tekrarlayacağız. Burada firma olarak herhangi bir menfaat gözetmedik. Tecrübe ve birikimimiz nedeniyle ve sektörün geleceğine yönelik öngörülerimizi paylaştık. Bu tip çalışmaların ve iş birliğinin çok faydalı olacağına inanıyoruz.

Mevcut Koronavirüs ile mücadele günlerinde yan yana gelmenin mümkün olmamasına karşın iletişim ve motivasyon kanallarını, teknoloji marifetiyle kullanarak sektör için yararlı bir iş yaptık.”

Yayın tarihi: Nisan 18, 2020 Yayınlayan / Yazan : Turizm Sektörü Güncel Haberler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Turizm Sektörü Güncel Haberler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Lüks tatil fiyatları oteller çok ucuzladı

   Lüks tatil fiyatları oteller çok ucuzladı

   Güncel Tatil Haberleri İlan / kayıt numarası : # 5167 5kez görüntülendi. Nisan 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Lüks tatil fiyatları oteller çok ucuzladı Koronavirüs salgını dolayısıyla lüks tatilin bedelinin yüzde 50 oranında düştüğü belirlendi. Bugünlerde rezervasyon yapıldığı takdirde Türkiye’nin ünlü tatil beldelerinde Ağustos döneminde iki kişilik tam pan...

  • Titanic Hotels’de yeni yıl

   Titanic Hotels’de yeni yıl

   Tatil Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4940 11kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Titanic Hotels’de yeni yıl Titanic Hotels’in İstanbul ve Antalya’daki otelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir yılbaşı programı hazırladı. Birbirinden renkli konukların eğlenceli müzikleriyle sahne alacağı gecede, enfes gala menül...

  • Marriott Hotel Şişli'ye yeni pazarlama müdürü

   Marriott Hotel Şişli'ye yeni pazarlama müdürü

   Güncel Tatil Haberleri İlan / kayıt numarası : # 4937 10kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Marriott Hotel Şişli'ye yeni pazarlama müdürü İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin satış ve pazarlama direktörlüğü görevine Onur Hakyemez getirildi. 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olduktan sonra kariyerin...