Wilo Roadshow Turizmin Başkenti Antalya’Ya Geliyor

 • İlan / İçerik Numarası : # 4876 15 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Antalya, Türkiye

Wilo Roadshow Turizmin Başkenti Antalya’Ya Geliyor

Pompa sistemleri sektörünün en büyük ve köklü markası Wilo, yeni ürün gamını daha fazla kullanıcıyla buluşturmak amacıyla başladığı roadshow etkinliğine tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en prestijli projelerinde çözüm ortağı olan Wilo’nun roadshow etkinliğinin yeni durağı ise turizmin başkenti Antalya olacak. 24 Temmuz’dan itibaren Antalya’da pompa sektöründen temsilcilerle bir araya gelecek olan Wilo uzmanları, markanın ev tipi su pompalarının bulunduğu ‘Initial Line’ serisinin özelliklerini anlatacak.

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, hizmet alanını genişleten ürün gamı Initial Line serisini Türkiye’nin farklı bölgelerinde tanıtmak amacıyla başladığı roadshow etkinliğine turizmin önemli şehri Antalya ile devam ediyor. Şimdiye kadar Türkiye’nin 16 ilinde sektör temsilcileri ile buluşan Wilo uzmanları Antalya’da ise Kalkan, Kaş, merkez ilçeler (Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez) ve Alanya’yı ziyaret edecek.

Antalya’da 30 Temmuz’a kadar yapacağı faaliyetlerle, şehrin pompa pazarından temsilcilerle buluşacak olan Wilo, ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini anlatacak. Wilo Roadshow tırında toplam 15 ürün Antalyalı sektör temsilcilerinin beğenisine sunulacak. Wilo Roadshow tırı ayrıca son kullanıcılara da açık olacak. Kullanıcılar, ürünlerle ilgili bilgi edinme fırsatını bulmanın yanı sıra sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.
Initial Line serisi ile Wilo kalitesi Antalya’ya geliyor

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan Antalyalılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabilecek. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Akay Turizm Projesi İçin 400 Milyon EUR Kredi

   Akay Turizm Projesi İçin 400 Milyon EUR Kredi

   Güncel Tatil Haberleri (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 2270 15kez görüntülendi. Kasım 6, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   Akay turizm projesi için 400 milyon EUR kredi arıyor projede 5 yıldızlı oteller 1000 yataklı hastane bin kişilik kongre merkezi, golf, futbol ve basketbol var. Antalya'daki Akay Grubu sahibi Akay Okudur, kredi aradığı projede; 5 yıldızlı oteller, 100...

  • Golf Turizminde 2016 Yılı Kayıp Oranları Ne Kadar

   Golf Turizminde 2016 Yılı Kayıp Oranları Ne Kadar

   Tatil Haberleri (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1384 23kez görüntülendi. Şubat 12, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Golf Turizminde 2016 Yılı Kayıp Oranları Ne Kadar GOLF turizminde Avrupa'nın en iyi sahalarına sahip Antalya'nın Belek bölgesinde 2015'te 465 bin olan oyun sayısı, geçen yıl yüzde 35 düşüşle 315 bine geriledi. Turizmde 2016 yılında büyük düşü...

  • 2017'DE 3,5 MİLYON RUS TURİST MÜMKÜN

   2017'DE 3,5 MİLYON RUS TURİST MÜMKÜN

   Tatil Haberleri (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1324 19kez görüntülendi. Şubat 3, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   2017'DE 3,5 MİLYON RUS TURİST MÜMKÜN TÜROFED Başkanı Osman Ayık, son gelişmeler ışığında Rusya pazarını değerlendirdi. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, 2017 yılı turizm sezonunda Rus pazarına ilişkin beklentileri değerlendi...