Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı Tunceli'de Başladı

 • İlan / İçerik Numarası : # 4827 13 kez görüntülendi.
 • Maaş / Ücret / Fiyat : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Tunceli, Türkiye

Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı antrenmanla başladı- Dünya Rafting Federasyonu Başkanı Danilo...
- Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı antrenmanla başladı Dünya Rafting Federasyonu Başkanı Danilo Barmaz: "Kendimi harika bir şehirde buldum" "Mükemmel insanların arasında çok güzel bir organizasyon var"TUNCELİ - Türkiye'de ilk defa Tunceli'de düzenlenen Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı başladı.

- Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı antrenmanla başladı
Dünya Rafting Federasyonu Başkanı Danilo Barmaz:
"Kendimi harika bir şehirde buldum"
"Mükemmel insanların arasında çok güzel bir organizasyon var"
TUNCELİ - Türkiye'de ilk defa Tunceli'de düzenlenen Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı başladı. 20 ülkeden takımın katıldığı şampiyona için kente gelen sporcular bugün ilk antrenmanlarını gerçekleştirdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteği Tunceli Valisi Tuncay Sonel'in girişimleriyle Türkiye'de ilk defa 8-13 Haziran arasında gerçekleştirilen Dünya Rafting Şampiyonası için 20 ülkeden 600 sporcunun yanı sıra 200 de teknik heyet ve hakem kente geldi. Munzur Çayı'nda düzenlenecek olan şampiyonaya katılacak takımlar antrenmanlara başlarken Dünya Rafting Federasyonu Başkanı Danilo Barmaz da kente gelerek yapılan çalışmaları inceledi.
Şampiyona hakkında bilgi veren Gelişmekte Rafting Asbaşkanı ve Dünya Rafting Federasyonu İkinci Başkanı Fikret Yardımcı, yoğun bir çalışmanın ardından bütün ülke temsilcilerinin kente geldiğini söyledi.
Gelen takımların konaklama dahil tüm ihtiyaçlarının karşılandığını ifade eden Yardımcı, "Tunceli Halkı da bu önemli organizasyonun farkında. 20 ülkeden 60'a yakın takım geldi. Bu çok önemli bir organizasyon" dedi.
"Çok güzel bir organizasyon var"
Bu sabah saatlerinde kente gelen Dünya Rafting Federasyonu Başkanı Danilo Barmaz ise, "Kendimi harika bir şehirde buldum. Mükemmel insanların arasında çok güzel bir organizasyon var. Tunceli şehrine ve organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Harika bir iş çıkartıyorsunuz" ifadelerini kullandı.
Kente gelen sporcular, bugün ve yarın antrenman gerçekleştirdikten sonra pazartesi günü hazırlanan program dahilinde yarışlara başlanacağı belirtildi.

Turizm şehri olan Tunceli'de oteller doldu
Öte yandan terörle mücadele kapsamında önemli bir başarı elde edilen Tunceli huzur ve turizm şehri haline geldi. Kentte geçtiğimiz yıl çok sayıda Türkiye şampiyonası düzenlendi. Bugün sporcuların geldiği ve pazartesi başlayacak olan Rafting Dünya Şampiyonası öncesi kentte otellerin tamamen dolduğu, kampların kurulduğu belirtildi.

Yayın tarihi: Haziran 8, 2019 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar

  • Kapadokya Hill Hotel & Spa, En iyi 100 Oteli Arasında

   Kapadokya Hill Hotel & Spa, En iyi 100 Oteli Arasında

   Türkiye Turizm Haber Sitesi (Kapadokya) İlan / kayıt numarası : # 5406 3kez görüntülendi. Haziran 16, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kapadokya Hill Hotel &Spa, En iyi 100 Otel arasına girdi Doğrulanmış misafir görüşleri ile Türkiye’nin önde gelen otel değerlendirme platformu Otelpuan.com, en iyi 100 oteli açıkladı. Doğrulanmış misafir görüşleri ile Türkiye’nin önde gelen otel ...

  • Türkiye'de Kültür Ekonomisi Ekonomiye Katkıları

   Türkiye'de Kültür Ekonomisi Ekonomiye Katkıları

   Türkiye Turizm Haber Sitesi (Alanya) İlan / kayıt numarası : # 2245 12kez görüntülendi. Kasım 6, 2017 İlanı verenle iletişime geç

   Türkiye'de kültür ekonomisi gayri safi milli hasıladaki yeri payı ne kadar ekonomik değerler veriler yorumlar öneriler eleştiriler şikayetler haberler haber oku. Prof. Dr. Faruk Şen, kültür ekonomisinin milli gelirdeki payı Türkiye'de % 6 iken bu ora...