Bu site turizm ve bağlı yan sektörlerde faaliyet gösteren eleman arayan işletmelere tesislere firmalara şirketlere ve bu tesislerde firmalarda iş arayanlara yardımcı olabilmek amacıyla tamamen ücretsiz iş personel ilanları yayınlama fırsatı verir. Ücretsiz ilan verme sitesi hem iş arayanlardan hemde eleman personel arayanlardan kesinlikler ücret para ödeme istemeyen sosyal sorumluluk projesidir.

Yasal Uyarı

- Bu sitede yayınlanan ilanların içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilanı veren kişi sorumludur. www.turizmisilanlari.net sadece ücretsiz karşılıksız herhanni bir ücret almadan yer sağlayıcı konumundadır.

- Bu sitede yayınlanan herhangi bir iş ilanı nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet veya zarardan bu site ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

- Web sitemiz ticari ve kar amacı gütmeyen sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilmiştir ve diğer turizm ülkerindede ( Yunanistan, İspanya, İtalya, Bulgaristan, Dubai, Mısır, Dominikler, Amerika, Güney Afrika, Fas, Tunezya, Tayland vs. ) kendi yerel dillerinde yayın yapmaktadır.

- İş eleman bulma işini para ile yapan bu işten para kazanan özel istihdam büroları eleman ilanı verirken İŞKUR NO'su girmeleri Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre gerekmektedir.

- Yasalara kurallara uymayan ilanları kişisel haklarınızı ihlal eden ilanları bize bildirmeniz durumunda hemen silinir.

- T.C. yasalarına aykırı hareket eden içeriklerin sahiplerinin İP adresleri kolluk kuvvetleri ile paylaşılmaktadır.

 

Dolandırıcılık Olayları :

www.turizmisilanlari.net sitesi dolandırıcılar tarafından suistimal edilebilir. Her ne kadar yayınlanan ilanlar kontrol edilsede yoğunluktan gözden kaçanlar olabilir. Bu yüzden olası dolandırıcılık kandırma amacı güden tüm ilanlara karşı herkesin dikkatli olması kimseye kapora, ödeme, komisyon vs adı altında para göndermemesi çok önemlidir. Sizden bizim adımızı kullanarak para isteyenler % 100 dolandırıcıdır.

Ayrıca tespit ettiğiniz dolandırıcılık yöntemleri ve ilanları hakkında tespitlerinizi bize bildirebilir veyaz bizzat kendiniz sitemizde uyarı haber yazısı yayınlayarak site ziyaretçilerine ve kullanıcılarına uyarılarda bulunabilirsiniz.

 

Herkese bol kazançlı mutlu bir hayat ve ve ülkemizde % 0 işsizlik oranı dileğiyle!

www.turizmisilanlari.net